Promosyon çakmaklar hiç bir zaman etkisini kaybetmeyecek ürünlerdir. Promsyon çakmaklar genelde kafe, restaurant, kamp alanların da oldukça fazla kullanılmaktadır. Promosyon çakmak hayatımız da oldukça önemli yere sahip olan ürünlerden biridir basit örnekler vermek gerekirse mum yakmak, ocak yakmak yada ısınmak için ataşe ihtiyacımız olacaktır bunları yakabilemk içinde çakmak ihtiyacımız her zaman olacaktır bu nedenle çakmağın modası hiç bir zaman geçmeyecektir.

Promosyon çakmak almak isteyen firmalar çakmaklarım üzerine tampon yada UV baskı yaptırarak müşterilerine verip geniş kitlelere ulaşabilirler. Promosyon çakmaklar seçeneğide fazladır bunlardan bazıları cricket çakmak, manyetolu çakmak, ı-lighter çakmak, clipper çakmak, tokai çakmak, moni çakmak, siboplu çakmak, sibopsuz çakmak ve telefon standlı çakmaktır.

Promosyon çakmak fiyatları oldukça önemli ve ekonomiktir, çakmak almak isteyen firmalar seçeceği model, adetini ve istedikleri baskı tekniğinine göre fiyat belirlemesi yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir