Matbaa ile ilgili materyallerin tüm aşamalarını uygulamak ve takip etmek amacıyla, bu doğrultuda uzmanlaşmıştır.

Değişen dünya şartlarını göz önünde tutarak, gelişen teknolojiye ayak uydurmak, en yüksek kaliteyi, müşterilerimize uygun fiyatlara ulaştırmak, firmamızın temel ilkesidir.Antalya ' da matbaacılık sektöründe, modern makine parkuru ve sektöre uzun yıllarını vermiş uzman kadromuz ile, siz değerli müşterilerimize "hızlı-ekonomik-kaliteli ve zamanında" iş teslim etme prensibi ile çalışmaktayız.

0 +

Yıl
Çalışma
Tecrübe

image

Ekibimiz

Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak. Matbaa Ürün çeşitliliğini takip edip sürekli olarak sunabilmek. Yeniliklere açık olup yeni çıkan tüm yenilikleri takip etmek ve sunmak.

John Mizuk

Creative Director

Marvelon Mizuk

Creative Director

Corey Anderson

President & CEO

Jullia Siger

Product Designer

Pull Maradona

Digital Producer

Zingzian Zizu

Principal Advisor
image

Erciyes Ofset; bizlere her türlü destek ve matbaa konularında en iyi kalitede temin etmektedir. Kişisel bilgilerin saklanması ve korunması ile beraber güvenilirliği açısından da en birincil çözüm ortaklarımızdan biri olmaya devam edeceğinin memnuniyetini paylaşmak isteriz.

Recep IŞIK
Recep IŞIK
image

Firmaların kendi bünyesinde olmayıp, dışardan destek aldıkları bazı çözüm ortakları vardır. Bu tanım bize sunmuş olduğunuz hizmet için yetersiz kalır. Firmamız içerisinde yeriniz gerçekten çok ayrıdır. Dilerim ki uzun yıllardır devam eden İş birlikteliğimiz daha uzun yıllar devam eder.

Canan Ekiz
Canan EKİZ

Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak ve müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak.Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak ve mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

 

Vizyonumuz

Müşteri odaklı olmak. En üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet altyapısını oluşturmak,Türk ekonomisine katkıda bulunmak ve Antalya matbaa sektörünün gelişiminde örnek olmak, Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak. Matbaa Ürün çeşitliliğini takip edip sürekli olarak sunabilmek. Yeniliklere açık olup yeni çıkan tüm yenilikleri takip etmek ve sunmak.